Znani ludzie

Women's Day Summit 2024

Zapraszamy serdecznie na Women's Day Summit 2024, który odbędzie się 8 marca 2024 r. w prestiżowym ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie, zorganizowany z okazji Dnia Kobiet przez Magazyn TYGRYSY Biznesu.  

Kobieta

Joanna Krupa w kampanii Dafi!

Joanna Krupa pojawia się w kampanii marki Dafi, produkującej butelki filtrujące wodę. Popieramy wybór influencerki w trosce o planetę, ale także zdrowie każdego z nas! Dlaczego?

Znani ludzie

Julia Wieniawa reklamuje biżuterię?

Julia Wieniawa od pewnego czasu współpracuje i bierze udział w kampaniach Apartu. Z okazji Dnia Kobiet prześwietlamy ofertę biżuterii Apart, wyszukując najgorętsze trendy!

Znani ludzie

Agnieszka Kaczorowska w najmodniejszych glazed donut nails!

Glazed donut nails, czyli zdecydowany hit na Tik Toku i w 2023 roku! Na Instagramie taką stylizacją paznokci pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska. Czym charakteryzują się glazed donut nails?

Znani ludzie

Maja Bohosiewicz w najmodniejszym kolorze paznokci!

Tiramisu powinno kojarzyć ci się z pysznym ciastem, ale… nie tylko! Tiramisu nails brzmią abstrakcyjnie? A jednak to najmodniejsza stylizacja paznokci w tym sezonie, na którą stawia Maja Bohosiewicz!

Znani ludzie

Wywiad z Solange Knowles

Izabela Macudzińska w najmodniejszym odcieniu blondu!

Izabela Macudzińska, gwiazda „Królowych życia” zachwyca najmodniejszym w tym sezonie odcieniem blondu! Dowiedz się, jaki to odcień i czy powinnaś się na niego zdecydować.

Znani ludzie

Natalia Szroeder ambasadorką inicjatywy Rossmanna

Natalia Szroeder została ambasadorką inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmanna. Dlaczego zdecydowała się na ten krok i na czym polega program popularnej drogerii? Odpowiadamy!

Znani ludzie

Sposób Anny Lewandowskiej na pełną objętość rzęs

Wachlarz rzęs to coś, o czym marzy każda z nas. Jaki jest sposób Anny Lewandowskiej na piękne rzędy gęstych rzęs? Śledzimy poczynania urodowe celebrytki!

Znani ludzie

Julia Wieniawa ambasadorką Intimissimi

Julia Wieniawa w najnowszym poście na instagramie ogłasza, że została ambasadorką marki Intimissimi i informuje nas o kampanii walentynkowej! Co możemy znaleźć w walentynkowej ofercie intimissimi?

Znani ludzie

Joanna Opozda i moc pomadki do ust!

Pomadka do ust, czyli końcowy element makijażu. Czy ma duże znaczenie? Dlaczego tak często przywiązujemy do tego elementu tak niewielką wagę? Joanna Opozda traktuje pomadkę jako istotny element makijażu!

Znani ludzie

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszym kolorze paznokci!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na najmodniejszy w tym sezonie kolor. Żeby dowiedzieć się, jaki to kolor i z jakiego trendu się wywodzi, czytaj dalej!

Znani ludzie

Ekspresowa opalenizna Natalii Siwiec

Natalia Siwiec zaprezentowała na Instagramie swój sposób na zdrową i naturalną opaleniznę. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się, jaki to sposób!

Znani ludzie

Doda w... Moon Boots!

Moon Boots – hit sprzed prawie dziesięciu lat dalej króluje. Weźmiesz przykład z piosenkarki i postawisz na Moon Boots?

Znani ludzie

Natalia Szroeder i jej self-care

Piosenkarka Natalia Szroeder wie, jak ważne jest dbanie o siebie i zdrowy tryb życia. Pozornie, każda z nas ma tego świadomość, ale czy faktycznie robimy coś w kierunku self-care?

Znani ludzie

produkty partnerów