×

Ostrzeżenie

Zapisy do tej edycji testów są już zakończone.

 

Drogie włosomaniaczki! Z ogromną przyjemnością informujemy Was o rozpoczęciu naboru do kolejnej edycji Face&Look testów dla Klubowiczek - Influencerek. Do rozdania mamy łącznie 200 zestawów produktów marki MILA PRO!

 

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu  www.faceandlook.pl. Posiadać aktywne konto na FB/IG lub TT z minimum 3000 obserwatorów.


Warunkiem jest również obserwowanie** na instagramie oraz Tik Toku naszego profilu @faceandlookpl.

 

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu  www.faceandlook.pl. Należy również uzupełnić dane kontaktowe oraz przypisać się do najbliższego punktu Fale Loki Koki, w którym będzie można dokonać odbioru produktów*.

 

*Klubowiczki, które nie mają w pobliżu punktu Fale Loki Koki powinny oznaczyć najbliższy swojego miejsca zamieszkania punkt odbioru, jednak będą mogły opcjonalnie skorzystać również z opcji wysyłki produktów do domu (koszt wysyłki pokrywa testujący).


** jeśli posiadasz konta na tych portalach społecznościowych.
 
Produkty przeznaczone do testów:


MILA PRO RICH THERAPY FLUID 100 ML  - 49 zł 

MILA PRO IQ CARE LAMELLAR WATER 250ML - WODA LAMELARNA EFEKT TAFLI  - 69 zł 


 
ETAPY TESTOWANIA:
I – Zbieranie zgłoszeń od 02.09.2022 r. do 07.09.2022 r***.
II – Wybór testerek do 08.09.2022 r. 
III  - Wysyłka produktów do sklepów FALE LOKI KOKI od 12.09.2022 r. do 14.07.2022 r. Odbiór w sklepach od 14-17.09.

/ *wysyłka do paczkomatów możliwa jedynie przy pokryciu kosztów do 14 zł przez testującego
IV - Testowanie produktów przez laureatki do 23.09.2022 r.
V – Zbieranie opinii - recenzje produktów na stronie drogerii internetowej www.faceandlook.com pod konkretnymi produktami oraz w przypadku influencerek post z recenzją + instastory pokazujące produkty najpóźniej do 30.09.2022 r.


 
*** zastrzegamy sobie prawo do zakończenia naborów we wcześniejszym terminie. Zgłoszenie do testów nie jest jednoznaczne z wzięciem w nich udziału. Listę uczestniczek opublikujemy po zakończeniu naboru w odrębnym wpisie na naszym portalu www.faceandlook.pl


 
Kontakt w przypadku problemów technicznych na poszczególnych etapach testowania: biuro@faceandlook.plOpis produktów:


 

MILA PRO RICH THERAPY FLUID 100 ML 

Wielozadaniowy fluid bez spłukiwania o skoncentrowanej formule odbudowującej, która działa na powierzchni i wewnątrz włosa.

Rekonstruuje zniszczone i przesuszone pasma oraz zapewnia odpowiednie nawilżenia i wzmocnienie. Kombinacja składników aktywnych w szczególny sposób dba o przesuszone i rozdwojone końcówki, tworząc niewidoczną warstwę, która otula łodygę włosa i chroni przed rozdwajaniem. Fluid zapobiega łamaniu się włosów oraz zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrzynych i wysokiej temperatury. 

Produkt zawiera : witaminę E  

 

MILA PRO IQ CARE LAMELLAR WATER 250ML - WODA LAMELARNA EFEKT TAFLI

Woda Lamelarna IQ Care to innowacyjny produkt do odbudowy, zmiękczenia i wygładzenia włosów średnio - i wysokoporowatych. Receptura wzbogacona została w wzmacniający prebiotyk – inulinę oraz kompleks protein roślinnych, które skutecznie wypełniają i odbudowują zniszczoną strukturę włosów. Ułatwia rozczesywanie, zmiękcza, rozświetla oraz zapewnia na włosach efekt tafli wody.

  • zapewnia efekt tafli wody, dzięki zastosowanej Technologii Lamelarnej IQ
  • wygładza włókna włosowe, redukując nierówności i nadając intensywny połysk
  • wzmacnia włosy, zmniejsza ich łamliwość i zapobiega dalszym uszkodzeniom
  • inulina i kompleks protein roślinnych odbudowują strukturę włosów
  • lekka, wodna formuła preparatu nie obciąża włosów.

Sposób użycia: Po umyciu szamponem, aplikuj produkt na włosy zygzakowatym ruchem. Rozprowadź na długości i końcach, delikatnie masując. Spłucz dokładnie po 10-20 sekundach. Rekomendowana ilość produktu: 15-20 ml – włosy krótkie, półdługie, delikatne, nisko i średnioporowate; 30-40 ml – włosy długie, gęste, kręcone, wysokoporowate. Stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Aktywacji produktu może towarzyszyć uczucie ciepła.

składniki pielęgnacji wegańskie, bez silikonów, bez parabenów

produkty partnerów