Sposoby na spędzanie Walentynek dla singli

Walentynki zbliżają się coraz szybciej, a ty martwisz się, że nie masz drugiej połówki, z którą mogłabyś je spędzić? Nie musisz! Oto kilka sposobów na cudowne spędzenie Walentynek.

Walentynki to święto oczywiście zakochanych, ale przede wszystkim po prostu miłości. A pierwszą osobą, której powinnaś dawać miłość i jej wyraźne przejawy to ty sama! Miło jest spędzić walentynki z drugą połówką albo po prostu z przyjaciółmi, rodziną, ale zamiast tego możesz też po prostu zrobić sobie dzień miłości dla samej siebie!

 

 

Aromatyczna kąpiel

 

 

Ciepła, aromatyczna kąpiel to coś, czego potrzebuje każda z nas, nie zawsze jednak znajdujemy czas na rozkoszowanie się ciepłem i relaksacyjnym wymiarem kąpieli. W walentynki nie rezygnuj z tej przyjemności. Dodaj do wody ulubiony płyn do kąpania, wrzuć do wody kulę do kąpieli, może taką dedykowaną Świętu Zakochanych? Fantazyjne kule do kąpieli albo konfetti rozpuszczalne w wodzie, w kształcie serca to gadżety, które umilą ci kąpiel jeszcze bardziej i nadadzą tej chwili wyjątkowego klimatu.

 

 

Zafundowanie sobie obiadu

 

 

Na co dzień starasz się odżywiać zdrowo i ekonomicznie? Bardzo słusznie, ale w ten wyjątkowy dzień Walentynek nie musisz czuć się winna, jeśli zafundujesz sobie wysokokaloryczne zamówienie z ulubionej restauracji. Wybranie się na kolację w otoczeniu par to nie zawsze przyjemne doświadczenie, jednak fundując sobie ulubione danie w domowych warunkach możesz go uniknąć. Może zaproś przyjaciół na wspólne jedzenie i oglądanie ulubionych, ckliwych komedii romantycznych? W końcu każda okazja na imprezowanie jest dobra!

 

 

Masaż

 

 

Wybranie się na masaż to rozrywka, która wydaje nam się ekstrawagancka, więc nie fundujemy jej sobie bez powodu. Jednak przy współczesnym siedzącym trybie życia, siedzeniu przed ekranem komputera, nie tak częstym uprawianiu sportu, nasz kręgosłup często woła o pomstę do nieba. Bolące stawy to norma, której łatwo można ulżyć, wybierając się na profesjonalny masaż. Zafunduj sobie to ukojenie, a także moment wyciszenia, relaksu, chwili tylko dla siebie. Spośród różnych rodzajów masażu, możesz wybrać dokładnie taki, jaki wydaje się dla ciebie najbardziej komfortowy. Na pewno każdy znajdzie opcję idealną dla swoich upodobań.

 

 

Inne miłe sposoby spędzania czas

 

 

Sposobów na spędzanie Walentynek jest całe mnóstwo, istotne, żebyś czuła się dobrze tego dnia. Jeśli nie masz ochoty świętować tego dnia w żaden sposób, nie musisz tego robić! Nie czuj się zmuszana do celebrowania czegoś, czego na przykład nie czujesz. Obyście spędziły Walentynki jak najmilej!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów