Makijażowy trik z TikToka wyszczupla twarz! Stosują go Julia Wieniawa i Małgorzata Socha.

Niezwykle łatwy trik prosto z TikToka, który przez odpowiednie użyciu bronzera wyszczupla i modeluje twarz. Wiecie o co chodzi?

Dzięki temu szybkiemu zabiegowi stylizacyjnemu polskie gwiazdy: Julia Wieniawa, Agnieszka Kaczorowska, czy Małgorzata Socha zyskują wyraźnie zarysowane kości policzkowe w stylu Belly Hadid.

 

Na czym polega "Model Cheekbones", czyli konturowanie twarzy w stylu Belly Hadid?

 

Wiele osób podziwia urodę Belly Hadid, uznając ją za ideał kobiety. Twarz Belly jest szczupła, z mocno zarysowanymi kościami policzkowymi i widoczną, ale nie za szeroką, szczęką. Okazuje się, że to wcale nie jest efekt operacji plastycznych! Użytkowniczki TikToka odkryły, że wystarczy zastosować inny rodzaj konturowania twarzy, by uzyskać policzki jak u modelki. Jak to zrobić? Nałóż bronzer w kształcie rombu, poniżej kości policzkowych, obrysowując przy tym szczękę. Najlepiej sprawdzi się do tego kosmetyk o kremowej formule. I gotowe!

 

Trik makijażowy podbija serca celebrytek

 

Polskie gwiazdy również stosują identyczny makijażowy trik. Ten efekt można zaobserwować przyglądając się ich zdjęciom w mediach społecznościowych.

Widać to najlepiej u Julii Wieniawy, która od jakiegoś czasu utrzymuje podobną wagę, ale jej twarz wyraźnie zeszczuplała. Wszystko dzięki zastosowaniu nowej metody konturowania twarzy.

 

 

Podobnie kwestia makijażu wygląda u Małgorzaty Sochy, u której w ostatnim czasie można zauważyć makijaż mocno unoszący i podkreślający jej policzki.

 

 

 

Trik ten najprawdopodobniej stosuje także Agnieszka Kaczorowska. Na wielu ujęciach widać, że jej twarz jest idealnie wymodelowana i szczuplejsza, a policzki mocno zarysowane.

 

My jesteśmy zachwycone! Ten trik z TikToka po raz kolejny udowadnia, jak wiele potrafi zmienić odpowiednio dobrany makijaż. Wypróbujecie go na sobie?

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów