Loki bez lokówki? To możliwe! Potrzebujesz tylko…legginsów!

Ten prosty trik z Tik Toka pomoże Wam rzucić w kąt prostownicę czy lokówkę. Od teraz będziecie sięgać po ten sposób, aby cieszyć się trwałymi lokami, wykonanymi za pomocą legginsów! Tak dokładnie, nie żartujemy. Ten nowy trend opanował już zagranicznego, jak i polskiego Tik Toka. Więc jeśli do tej pory Cię to ominęło, usiądź i przeczytaj do końca.

Wszystko, czego potrzebujecie to legginsy i gumki do włosów, aby zrobić ten tiktokowy trik, który gwarantuje loki na miarę tych prosto z salonu fryzjerskiego, wykonanych za pomocą lokówek! Uwierzcie – to nic trudnego. Wykonanie „zabiegu” zajmie Wam mniej niż 10 minut. Rezultat będzie powalał!

 

Trik z TikToka na nienaganne loki

 

Wiele dziewczyn na TikTok eksperymentuje z bardzo popularnym ostatnio trikiem z kręceniem włosów, aby stworzyć loki na swoich legginsach. Już wcześniej wiedzieliśmy jak zakręcić loki na skarpetkach lub wałkach, ale czy legginsy zaoferują nam ulepszoną opcję?

Postanowiła się o tym przekonać, jedna z polskich Influencerek - Magdalena Kiełtyka, która wypróbowała nowy trend na loki na TikTok. Efekty końcowe były niesamowite! Kiełtyka zyskała ogromną objętość i, co ważniejsze, trwały loczek. Ten trend podbija serca również za granicą.

 

@karlariosb_ 10/10, la mejor técnica para hacer ondas sin tener que usar plancha o ferro #heatlesscurls #curlswithoutheating #legginscurls #ondassincalor #hair #fyp #waves Karma - Taylor Swift

Jak wykonać loki za pomocą legginsów?

 

Użycie legginsów do stworzenia tej fryzury jest banalnie proste. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że włosy muszą być zakręcone na kilka godzin przed wyjściem lub pójściem spać.

Do stworzenia loków z legginsów, będziecie potrzebowały: 1 para legginsów dwie gumki do włosów.

Przed wykonaniem triku umyj włosy i wysusz je, dzięki czemu loki utrzymają się dłużej.

Co dalej? Dzielimy włosy na dwie części z przedziałkiem na środku. Aby zakręcić włosy, zakładamy legginsy na głowę i zakręcamy każde pasmo po kolei. Kluczowym krokiem jest odpowiednie zabezpieczenie włosów. Na trwałe związanie loków czekamy od dwóch godzin do czterech godzin. Po rozczesaniu loków i nałożeniu lakieru włosy są gotowe do wyjścia!

 

Słyszałyście wcześniej o tym hicie?

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów